Hakkımızda

2002 yılından bugüne; medya, iletişim, organizasyon alanında çözümler üretiyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını biliyor ve buna uygun çözümler sunuyoruz.

İnsanlar iş ve ihtiyaçları için çözüm ararken çoğu zaman ayrıntılarla oyalanabiliyorlar. Biz bunun önüne geçmek için gereksiz tüm ayrıntıları bir kenara bırakarak, müşterimizin “gerçek” ihtiyacına odaklanıyoruz. Çünkü gerçek ihtiyaç doğru belirlendiği zaman ideal çözüm ve ideal bütçe de ona göre ortaya çıkmaktadır.

Ayinesi iştir kişinin

Müşterimizin ihtiyacını en ideal bütçe ve kalitede çözmek kadar önemsediğimiz bir husus daha var; arkamızda güven ve memnuniyet duygusu bırakmak. Nitekim ünlü yazar Zaglar’in de dediği gibi: “İnsanlar sizi sevdiklerinde sözünüzü dinler. Ancak güvendiklerinde sizinle çalışmak ister.”

Yaptığımız işler arasından bir kaç müşteri deneyimini paylaşmak istiyoruz.

“Hızlı, güvenilir, kaliteli ve keyifli müşteri deneyimi yaratan bu hizmeti sundukları için çok teşekkürler. İhtiyaç olduğu anda böyle bir konuda yanınızda bir firmanın size çözümler üretmesi çok güzel. Başarılarının devamını diliyorum.” Oğuz M.

“İlgili ve çözüm odaklılar. Talebimi son anda iletmiş olmama rağmen yardımcı olabilmek için ellerinden geleni yaptılar ve çözüm ürettiler.” İrem E.

“Müşterilere karşı oldukça ilgililer. Hiçbir sorumu cevapsız bırakmadılar. Tavsiye ederim.” Murat B.

“Çok yardımcı oldular. İhtiyacınıza göre doğru yönlendiren profesyoneller var. Hizmetleri çok kaliteli. Tavsiye ederim:)” Özge O.

“Great, reliable company with competent staff for media and event management.” Jahanzep A.

“Hizmet, ilgi ve alaka çok iyi seviyede. Tüm işlerimizde sonsuz güvenle hizmet alacağız.” Tugay Ayvaz

REFERANSLARIMIZ İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

DİĞER GİRİŞİMLERİMİZ

MiO.digital | Dijital medya & iletişim ajansı
Ekipman.co | Teknik ekipman kiralama
Biprojeksiyon | Projeksiyon kiralama
Bihoparlor | Ses sistemi kiralama

"İnsanlar sizi sevdiklerinde sözünüzü dinler. Ancak güvendiklerinde sizinle çalışmak ister." Zaglar